POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

Modne dodatki do kuchni

Wnętrze utrzymane w modnym tonie posiada znaczną wartość estetyczną, niezależnie od swego przeznaczenia. W kuchennej przestrzeni, bardziej niż gdziekolwiek indziej, powinno nam zależeć na utrzymaniu wysokiej estetyki, idącej oczywiście w parze z funkcjonalnością.

Jak modnie zaaranżować kuchnię?

Najbardziej interesujące dodatki pozwolą nam nie tylko unowocześnić kuchnię, ale także nadać jej bardziej interesującego charakteru. Niezwykle popularne są krzesła nazywane hokerami. Jest to stołek na podwyższeniu, który często spotykamy na przykład w barach. Wybór jednego lub kilku hokerów jest najbardziej trafny w kuchniach posiadających wyspę lub półwysep. Ciekawe dodatki do kuchni mają za zadanie ożywić wnętrze, dlatego polecamy również wybór modeli w wyrazistych kolorach – na przykład w krwistej czerwieni lub intensywnym błękicie.

Modnego wyglądu doda także pomysłowy zestaw naczyń kuchennych, dlatego w sklepach warto jest zapoznać się z ofertą kolorowych podstawek i tac, które będą decydować o charakterze całego stołu.

Coraz częściej obowiązującym trendem jest to, aby codziennie stosowane akcesoria przybierały niecodzienną formę. W ten sposób spotkamy się z suszarkami do naczyń pokrytymi gumą w kształcie trawy, kubkami o niezwykłych kształtach czy wręcz kubistycznymi miskami na owoce. Pamiętajmy, aby dobór dodatków zawsze warunkować ogólnym stylem, jaki dominuje w aranżacji kuchni.