POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

Lokalizacja

 • Dojazd

  Masz dosyć niezdrowego życia wśród betonu, korków na ulicach, spalin i zgiełku, lecz nie potrafisz rozstać się z miastem – jego ofertą rozrywkową i kulturalną? Dom w Kunicach będzie spełnieniem Twoich marzeń.

  Osada Kunice to kameralne osiedle w cichej, przyjaznej okolicy, pełnej zieleni i pięknych krajobrazów. Miejsce, gdzie czyste powietrze pozwala odetchnąć od krakowskiego smogu.

  Do tego wcale nie musisz rezygnować z życia w komforcie, z dostępu do cywilizacji, restauracji, koncertów, kina, teatru. Kunice znajdują się bowiem zaledwie 30 min jazdy od Krakowa, z jego zabytkami oraz bogatą ofertą kulturalną i towarzyską. Nie mniejszym atutem Kunic jest szeroka baza usług proponowanych przez bliżej położone miasta - Myślenice, Bochnię i Wieliczkę (ok. 20 min drogi samochodem).

  Jeżeli nie lubisz prowadzić samochodu, w odległości 10 minutowego spaceru od Osady znajduje się przystanek busów z połączeniami do wszystkich istotniejszych punktów w okolicy.

 • Dojazd
  1Szkoła Podstawowa
  2Szkoła Podstawowa
  3Przedszkole
  4Szkoła Podstawowa
  5Gimnazjum
  6Przedszkole, Gimnazjum
  7Przedszkole, Gimnazjum
  8Przedszkole
  9Przedszkole
  10Szkoła Językowa
  11Przedszkole
  13Przedszkole
  14Przedszkole
  15Przedszkole
  16Sklep spożywczy
  17Sklep spożywczy
  18Sklep spożywczy
  19Sklep spożywczy
  20Biedronka
  21Biedronka
  22Org. imprez, quady
  23Biblioteka
  24Spływ kajakowy
  25Stadion sportowy
  26Winnica Nieznanowice
  27Dwór Bella Vita
  28Biblioteka
  29Sklep spożywczy
  30Biblioteka
  31Zamek w Dobczycach
  32Stadion sportowy
  33Zabytkowy kościół
  34Dwór Sieraków
  35Zajazd Babie Lato w Gdowie
  36Zajazd Szałas w Gdowie
  37Kuter Port w Nieznanowicach

  Mapa najbliższego otoczenia - najedź na dowolny punkt

  Kunice oraz pobliskie Dobczyce i Gdów, zapewniają dostęp do wszelkich udogodnień koniecznych do codziennego, komfortowego życia (sklepy spożywcze, dyskonty) oraz wychowania dzieci (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły językowe, biblioteki).

  Miłośnicy starej architektury powinni koniecznie odwiedzić Zamek w Dobczycach oraz szereg zabytkowych kościołów i dworów (np. Dwór Sieraków). W upalne dni wybawieniem będą wody pobliskiej rzeki Raby, która oferuje więcej atrakcji, na przykład spływ kajakowy czy łowiska. Zapaleni wędkarze mogą też odwiedzić łowisko w Nieznanowicach i restaurację Kuter Port, gdzie można na miejscu przyrządzić świeżo złowioną rybę. Na mieszkańców czekają także inne rozrywki: stadion, tory dla quadów, Winnica Nieznanowice czy Dwór Bella Vita.

  A wszystko to w zasięgu ręki!