POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

KRAKÓW SMOG - MAPA

Czy Kraków kojarzy Ci się z zanieczyszczeniem powietrza? Niestety, tak wygląda smutna rzeczywistość. Smog w Krakowie i świadomość jego dużej szkodliwości dla zdrowia nie daje spokoju mieszkańcom tego zabytkowego miasta.

Kochasz Kraków i nie wyobrażasz sobie życia bez niego, ale bardziej cenisz sobie zdrowe środowisko życia? Idealnym rozwiązaniem jest zakup domu na przedmieściach! Zamieszkaj w gotowym domu z dużą działką na Osiedlu Kunice! Dojazd do Krakowa zajmuje, zaledwie 30 min, więc nie trzeba rezygnować z bogatej oferty kulturalnej czy edukacyjnej, jaką daje nam duże miasto.

Boisz się, że mieszkając w małej miejscowości zostaniesz odcięty od cywilizacji? Niepotrzebnie. W Kunicach będziesz miał dostęp do wszelkich udogodnień niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Sklepy spożywcze, a także przedszkola, szkoły podstawowe czy bibliotekę znajdziesz w pobliskich miejscowościach.

Wskaźniki stężenia smogu w Krakowie dobitnie pokazują smutną rzeczywistość tego miasta, dając wiele do myślenia jego mieszkańcom. Powszechnie wiadomo, że stopień zanieczyszczenia powietrza w Krakowie przekracza dopuszczalne normy, szczególnie w miesiącach zimowych, co jest bardzo szkodliwe dla zdrowia. Na naszej stronie internetowej znajduje się mapa, która pokazuje obszary Krakowa najbardziej zanieczyszczone przez smog.

Osiedle Kunice jest wystarczająco oddalone od Krakowa i jego zanieczyszczeń. Mieszkając na bezpiecznym i komfortowym osiedlu poczujesz uroki życia w otoczeniu przyrody, a przede wszystkim możliwość oddychania świeżym powietrzem. Tutaj poczujesz, co to znaczy odpowiednie dotlenienie organizmu, które doda Ci energii i poprawi samopoczucie.

Nie pozwól, aby smog niszczył Twoje zdrowie. Zamieszkaj na Osiedlu Kunice, gdzie świeże powietrze i bliskość przyrody będą Ci towarzyszyły każdego dnia! Przekonaj się, jak to jest żyć w zdrowym otoczeniu, a zapomnisz o szkodliwym smogu w Krakowie!

Zapraszamy do zapoznania się bogatą ofertą gotowych domów, które czekają na Ciebie na Osiedlu Kunice!

Kontakt

 

Pole imię nie może być puste

Proszę podać prawidłowy adres email

Wiadomość nie może być pusta