POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

DOMY WIELICZKA

Domy na sprzedaż Wieliczka i okolice

Znudził Cie się klimat wielkomiejskiego zgiełku i spokojne życie pod miastem jest tym, czego potrzebujesz? Cenisz swoją przestrzeń i prywatność, których Ci bardzo brakuje w ciasnym mieszkaniu w bloku? Wieliczka i okolice to atrakcyjne malowniczo rejony, gdzie można znaleźć nowoczesne domy na miarę Twoich potrzeb. Na szczególną uwagę zasługuje Osada Kunice!

To całkowicie nowe i funkcjonalnie zaplanowane osiedle mieszkaniowe jest wymarzoną przystanią dla osób ceniących cisze, spokój i zdrowy tryb życia. Czyste powietrze, duża przestrzeń wokół domu pozwalają aktywnie i miło spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Dzieci na pewno będą Ci wdzięczne za możliwość zabawy wśród roślin i kwiatów na świeżym powietrzu,nieskażonym szkodliwymi substancjami, jakie doprowadziły do powstania znienawidzonego przez wszystkich krakowskiego smogu.

Wieliczka i domy szeregowe są ciekawą alternatywą dla mieszkania w bloku w głośnym i zanieczyszczonym środowisku w mieście. Jednak dla osób ceniących sobie prywatność i dużą przestrzeń oddzielne domki jednorodzinne są dużo lepszym rozwiązaniem. Twoja ściana nie jest połączona ze ścianą sąsiada, dzięki czemu możesz poczuć dużo większą swobodę!

Nowe domy w okolicach Wieliczki, jakie zostały wybudowane w Osadzie Kunice, znajdują się w kameralnej i malowniczej okolicy. Układ całego osiedla został tak zaprojektowany, aby prywatność szła w parze z Twoim poczuciem bezpieczeństwa, które traktujemy priorytetowo!

Wieliczka i Osada Kunice – nowoczesne domy na sprzedaż czekają na swoich przyszłych właścicieli! Ty także możesz zostać jednym z nich!

Kontakt

 

Pole imię nie może być puste

Proszę podać prawidłowy adres email

Wiadomość nie może być pusta