POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

DOMY OD DEWELOPERA

Domy na sprzedaż – Kraków i okolice

Męczy Cię życie w dużym mieście pośród korków i spalin, gdzie głośne samochody i tramwaje nie pozwalają na efektywny wypoczynek? Przytulny dom, blisko natury i w przyjaznym otoczeniu to Twoje marzenie, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z rozrywek i atrakcji kulturalnych, jakie można znaleźć w dużym mieście, takim jak Kraków? Zapoznaj się z naszą ofertą! Znajdziesz w niej nowe domy od dewelopera, dzięki którym zapomnisz, co to znaczy żyć w zatłoczonym, szarym mieście. Zapewniamy szybką i bezpieczną sprzedaż na uczciwych warunkach!

Osada Kunice to niezwykłe miejsce, gdzie każdy odnajdzie ciszę i spokój. Oferujemy nowe, a co najważniejsze tanie domy jednorodzinne, zaprojektowane z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców, ułożone tak, aby zapewnić odpowiednią prywatność, oddalone od znanego miasta z tradycjami, jakim jest Kraków, zaledwie o 30 min drogi samochodem!

Cenisz niezwykłą staranność i solidność wykonania? Nie lubisz narzuconych z góry gotowych rozwiązań? Dom w Kunicach nieopodal Krakowa, wybudowany na sprzedaż, spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów! Skorzystaj z elastycznych warunków, jakie zostały przewidziane dla tych, którzy zakupią dom jeszcze w trakcie budowy. Możesz sam zdecydować, jak będzie wyglądał układ pomieszczeń,ich ilość i rozmiary według własnych upodobań.

Duże działki, na których zostały wybudowane domy na sprzedaż, pozwalają na realizację marzeń przyszłych mieszkańców i zaprojektowanie ogrodu marzeń! Przekonaj się, ile przyjemności zapewni Ci aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu we własnym ogrodzie. Cisza, spokój, świeże powietrze – Kraków nie zapewni Ci tego wszystkiego. Uwolnij się od nieprzyjemnego smogu i zamieszkaj na obrzeżach miasta!

Oferujemy domy na sprzedaż w przystępnej cenie, w przepięknej okolicy Krakowa. Mała wycieczka po powiecie wielickim, niezwykłe widoki i bliskość natury na pewno utwierdzą Cię w przekonaniu, że warto tutaj zamieszkać!