POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

DOMY MAŁOPOLSKA

Sprzedaż domów – Poznaj Kraków i okolice! Małopolska Cię zachwyci!

Obrzeża Krakowa kryją w sobie wiele nieznanych zakątków, w których nie jeden zapragnie zamieszkać, gdy tylko poczuje ten niezwykły klimat! Oferujemy nowoczesne domy do sprzedania, świeżo wybudowane na dużych działkach (10-17 arów), które dają wiele możliwości ich pomysłowego zagospodarowania. Zobacz, jakie niezwykłe miejsca do zamieszkania kryje w sobie Małopolska!

Domy do sprzedania – Małopolska i okolice Krakowa – tutaj czeka na Ciebie nowoczesny dom z dużą działką!

Wiele osób marzy o tym, aby uciec z dużego miasta, gdzie szybkie tempo życia i zanieczyszczone powietrze sprawiają, ze pragniemy wyciszenia, w miłym i kameralnym otoczeniu. To wszystko znajdziesz w Osadzie Kunice! Duża działka pozwala na wcielenie wielu ogrodowych pomysłów w życie. Wypoczynek wśród kwiatów czy zielonych krzewów nie będzie już tylko marzeniem. Popołudnia przy grillu, imprezy na świeżym powietrzu i duża przestrzeń, którą możesz dowolnie urządzić, czeka właśnie na Ciebie w wybudowanych przez nas domach w Małopolsce! Koniecznie zobacz na zdjęciach nowe domy, jakie już czekają na swoich przyszłych mieszkańców oraz przepiękne zakątki, jakie kryje w sobie województwo małopolskie!

Oferujemy funkcjonalnie zaprojektowane i przy tym solidnie wybudowane z materiałów wysokiej jakości domy na sprzedaż! Okolice Krakowa należą do atrakcyjnych rejonów, jakie kryje w sobie Małopolska. Przeprowadzając się do Osady Kunice nie musisz rezygnować z pracy czy nauki w Krakowie Dojazd zajmuje około 30 minut, więc możesz z powodzeniem czerpać korzyści, jakie oferuje Ci duże miasto, a popołudnia i wieczory spędzić w kameralnym i przytulnym klimacie, jakie zapewnia województwo małopolskie i solidnie wybudowane domy jednorodzinne na obrzeżach Krakowa.

W naszej ofercie znajdziesz domy do sprzedania w stanie deweloperskim o powierzchni od 120 do 150 m2. Mieszkając na Osiedlu Kunice, będziesz mógł codziennie cieszyć się przepięknymi widokami, z których słyną okolice Krakowa!

Domy do sprzedania Małopolska

Małopolska, a w szczególności Kraków i jego okolice to miejsca, w których szybko można się zakochać! Oferujemy sprzedaż domów jednorodzinnych w Kunicach w powiecie Wielickim. Poznaj uroki ten niezwykłej okolicy, a województwo małopolskie i solidnie wybudowane domy z materiałów wysokiej jakości staną się miejscem, w którym zapragniesz zostać na stałe!

Kontakt

 

Pole imię nie może być puste

Proszę podać prawidłowy adres email

Wiadomość nie może być pusta