POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

DOMY WIELICZKA

Domy Kunice. Zamieszkaj na osiedlu Twoich marzeń!

Zamknij oczy i pomyśl jakie to wspaniałe uczucie uwolnić się od głośnych samochodów i tramwajów, pędzących ludzi każdego dnia i czerpań radość z ciszy i spokoju małej miejscowości, świeżego powietrza i co najważniejsze otaczającej Cię zieleni, kwiatów i malowniczych krajobrazów. Poczułeś ten klimat? Efektywny wypoczynek to podstawa dla prawidłowego funkcjonowania każdego z nas i lepszej efektywności w pracy. Gdzie odpoczniesz tak dobrze, jak nie w cichej i kameralnej okolicy, w ciepłym i przytulnym domku jednorodzinnym?

Domy Kunice czekają właśnie na Ciebie! To nowoczesne osiedle może stać się Twoją przystanią, której nie będziesz chciał już opuścić!

Wychodzimy naprzeciw potrzebom ludzi ceniących ciszę i spokój, ale zarazem nie potrafiących zrezygnować z uroków, jakie oferuje duże miasto. Dojazd do Krakowa zajmie Ci jedyne 30 minut.

Poznaj uroki Gminy Kunice, a nie będziesz chciał opuścić tej malowniczej okolicy!

Jeżeli jesteś pasjonatem zabytków to z pewnością docenisz walory Zamku w Dobczycach czy Dworu Sieraków. A co powiesz na wypad nad pobliską Rzekę Rabę? Spływy kajakowe i wędkarstwo to świetny sposób na spędzenie weekendu z rodziną w otoczeniu przyrody. Jeśli należysz do grona zapalonych wędkarzy koniecznie musisz odwiedzić łowisko w Nieznanowicach, a także restaurację Kuter Port, w której przyrządzą dla Ciebie świeżo złowioną rybę!

Domy Kunice – tutaj poznasz, co to komfort, prawdziwy wypoczynek i bezpieczeństwo! Solidnie wybudowany dom z materiałów najwyższej jakości i zielona przestrzeń czekają na swojego przyszłego gospodarza! Ty też możesz nim zostać!

Kontakt

 

Pole imię nie może być puste

Proszę podać prawidłowy adres email

Wiadomość nie może być pusta