POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

DOMY KRAKÓW

Nowe domy na sprzedaż Kraków

Męczy Cię życie w mieście, smog, głośne samochody i tramwaje? Nie chcesz mieszkać w ciasnym mieszkaniu w bloku, ale martwi Cię fakt, że na przedmieściach nie znajdziesz dla siebie miejsca? Osada Kunica jest świetną alternatywą dla tych, którzy nie chcą rezygnować z możliwości, jakie daje duże miasto, ale marzą o wypoczynku w ciszy i spokoju blisko natury.

Oferujemy domy na sprzedaż w pięknej Osadzie Kunice, w pobliżu Krakowa, w powiecie wielickim, który kryje w sobie wiele ciekawych zakątków. Wybierz się na wycieczkę po okolicy, a zakochasz się w Małopolsce! Nieopodal znajduje się zamek w Dobczycach oraz wiele zabytkowych dworków i kościołów. Rzeka Raba także daje Ci wiele możliwości, takich jak spływy kajakowe czy łowienie ryb.

To nie są jedyne korzyści, jakie płyną z zamieszkania w Osadzie Kunice!

Rozkład domów oferowanych przez nas na sprzedaż w okolicach Krakowa zapewnia wysoki stopień prywatności. Przekonaj się, jaka to wygoda nie mieć sąsiada za ścianą, jak w przypadku mieszkania w bloku czy domków szeregowych.

Wybudowane przez nas domy na sprzedaż nieopodal Krakowa są przykładem solidnej i starannie wykonanej architektury na lata! Nasze działania są nakierowane na funkcjonalne zagospodarowanie nieruchomości, które posłużą swoim mieszkańcom przez długie lata! Rozkład domków tak zaplanowano, aby zapewnić optymalny rozkład i powierzchnie. Wszystkie domy mają także dostęp do internetu.

Lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu? Marzy Ci się własna działka, na której można uprawiać świeże warzywa? Masz oryginalny pomysł na zaprojektowanie ogrodu, a może Twoje dziecko chciałoby mieć swój własny plac zabaw? Te wszystkie pomysły i wiele innych możesz wcielić w życie! Domy na sprzedaż zostały wybudowane na dużych działkach (10-17 arów), które pozwalają na wiele ciekawych kombinacji w zakresie zagospodarowania terenu.

Zamieszkaj w komfortowych warunkach w Osadzie Kunice. Zapomnij, co to wielkomiejski zgiełk i smog, a zamiast tego ciesz się świeżym powietrzem i bliskością natury!

Kontakt

 

Pole imię nie może być puste

Proszę podać prawidłowy adres email

Wiadomość nie może być pusta