POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

Domy

 • PROMOCJA SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY REZERWACJA REZERWACJA SPRZEDANY
  DOM NR 1 SPRZEDANY
  DOM NR 2 SPRZEDANY
  DOM NR 3 SPRZEDANY
  DOM NR 4 SPRZEDANY
  DOM NR 5 SPRZEDANY
  DOM NR 6 SPRZEDANY
  DOM NR 7 SPRZEDANY
  DOM NR 8 SPRZEDANY
  DOM NR 9 SPRZEDANY
  DOM NR 10 SPRZEDANY
  DOM NR 11 SPRZEDANY
  DOM NR 12 SPRZEDANY
  DOM NR 17 SPRZEDANY
  DOM NR 16 Dom: 119,33m2
  Ogród: 10,32a
  Cena: 495 000,00 zł
  Opcja płatności 10/90

  Biologiczna oczyszczalnia przydomowa gratis!

  Budynek w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia prac budowlanych III/IV kwartał 2018
  DOM NR 15 REZERWACJA
  Dom: 145,53m2
  Ogród: 10,70a
  Cena: 520 000,00 zł
  Budynek w trakcie realizacji

  5 lat rękojmi
  DOM NR 14 REZERWACJA
  Dom: 142,86m2
  Ogród: 10,97a
  Cena: 525 000,00 zł
  Budynek w trakcie realizacji

  5 lat rękojmi
  DOM NR 13 SPRZEDANY
Duże działki
Duże działki
Możliwość realizacji dodatkowych zabudowań
Możliwość realizacji dodatkowych zabudowań
Energooszczędne
Energooszczędne
Wysoka jakość wykonania
Wysoka jakość wykonania
Elastyczna adaptacja
Elastyczna adaptacja
Gotowe domy!
Gotowe domy!
 • Czym byłby dom pod miastem bez własnego ogrodu?

  Wyobraź sobie te chwile spokojnego relaksu na świeżym powietrzu. Te wieczory spędzone przy grillu z przyjaciółmi. Biegające wokół, grające w piłkę dzieci, mogące bez ustanku cieszyć się słońcem i zielenią. Szczęśliwe i bezpieczne pod Twoim czujnym okiem. I Ty... na leżaku z książką w dłoni, kotem na kolanach. A może wolisz aktywnie wypoczywać? Sadzić kwiaty, uprawiać warzywa i owoce, majsterkować w garażu? Pomyśl, jak wdzięczny będzie Ci Twój pies, gdy zamieni ciasne mieszkanie na duży, zielony wybieg.

  Wychodzimy naprzeciw takim właśnie oczekiwaniom. Oferujemy sprzedaż domów z dużymi działkami (od 10 do 17 arów), które pozwolą na realizację Twoich marzeń o własnej zielonej przestrzeni.

 • Duże działki budowlane dają też duże możliwości własnego zagospodarowania przestrzeni. Może bardziej niż o ogród martwisz się o miejsca parkingowe dla Twojej rodziny lub gości. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w przyszłości dobudował dodatkowy garaż dwustanowiskowy od frontu. Wciąż pozostanie Ci wystarczająco dużo miejsca na realizację innych pomysłów.

 • W naszym klimacie koszty ogrzewania wielu ludziom spędzają sen z powiek. Zwłaszcza, gdy rosną ceny energii. Pomyśleliśmy także i o tym. Nasze domy są energooszczędne, co pozwoli zaoszczędzić Ci na rachunkach za ogrzewanie.

 • Życie pod miastem to także wygoda i korzystanie z nowoczesnych rozwiązań. Osada Kunice to znakomity przykład solidnej architektury "na lata". Wysoka jakość wykonania sprawia, że w takim domu będzie Ci się mieszkać bezpiecznie i komfortowo.

  Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby pomieszczenia miały optymalne powierzchnie i rozkład. Zadbaliśmy także, aby wszystkie domy miały dostęp do internetu. Układ budynków zapewnia idealną równowagę pomiędzy potrzebą bezpieczeństwa i prywatności.

  Oddajemy do Twojej dyspozycji domy indywidualne, wolnostojące. Nie są to bliźniaki, ani domy szeregowe, gdzie trzeba liczyć się z bliskością sąsiadów. Z drugiej strony nie jest to samotny dom na odludziu, lecz część mieszkalnego osiedla. Daje to większe poczucie bezpieczeństwa, a także stwarza możliwość nawiązania dobrosąsiedzkich stosunków.

 • Oferujemy możliwość elastycznej adaptacji rozkładu pomieszczeń. Ty sam możesz zdecydować jak będzie wyglądało wnętrze Twego domu, ile będziesz miał pokoi oraz jakie będą ich rozmiary. Jeśli zakupisz dom jeszcze w trakcie budowy, możesz kształtować układ pomieszczeń według własnego życzenia.

 • Nie musisz decydować się w ciemno. Sam możesz ocenić walory osiedla Kunice i zobaczyć jak mógłby wyglądać Twój przyszły dom. Cztery z nich są już gotowe i czekają na przyszłych mieszkańców.