POZNAJ| ODETCHNIJ| ZAMIESZKAJ| ODPOCZNIJ

UROKI ŻYCIA ZA MIASTEM| CZYSTYM POWIETRZEM BEZ SMOGU| NA KAMERALNYM OSIEDLU| W CICHEJ, PRZYJAZNEJ OKOLICY

DOM KRAKÓW

Kraków i okolice słyną z pięknych krajobrazów. Zobacz komfortowe domy na Osiedlu Kunice,a przekonasz się, że to Twoje miejsce na ziemi!

Osiedle Kunice położone jest w powiecie wielickim w okolicach Jeziora Dobczyckiego. Bliskość natury i czyste powietrze – to tyko niektóre z czynników, które powodują, że mieszkańcy miast coraz częściej decydują się na przeprowadzkę na przedmieścia. Miejscowość Kunice jest oddalona od Krakowa, zaledwie o 30 km. Dzięki temu możesz korzystać z uroków dużego miasta i jednocześnie nie martwić się smogiem, hałasem i innymi uciążliwościami, jakie niesie za sobą życie w wielkomiejskim zgiełku.

Domy, które wybudowaliśmy w okolicach Krakowa łączą w sobie nowoczesne rozwiązania, które czynią je komfortowymi i niezwykle użytecznymi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób ceniących swoje nowatorskie pomysły. Dlatego oferujemy możliwość zakupu domów w okolicach Krakowa jeszcze w trakcie budowy. Pozwoli Ci to na kształtowanie pomieszczeń wedle własnego uznania. Dom Twoich marzeń czeka na Ciebie na Osiedlu Kunice!

Kraków i okolice to tereny niezwykle malownicze bogate w domy osób ceniących sobie ciszę i spokój. Osiedle Kunice to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo, bez rezygnowania z prywatności. Przytulny domek w otoczeniu zieleni może stać się Twoją przystanią, w której zapragniesz schować się przed światem. Duża przestrzeń pozwoli Ci stworzyć oryginalny ogród – idealne miejsce na wypoczynek czy zabawę wśród zieleni i kwiatów. Kraków i okolice to także świetne miejsce na wyciszające, wieczorne spacery, na które nie można sobie pozwolić w mieście.